Бажаєте знижку? НАТИСКАЙТЕ ТУТ щоб дізнатися умови. Також заходьте на наш сайт VJICK.COM де представлено увесь асортимент наших товарів
Стильні поляризаційні окуляри забезпечать комфорт при знаходженні на сонці та підкреслять стиль.
Особливості:
Поляризаційні лінзи блокують небажані проміні від різних поверхонь, таких як вода, сніг, скло або асфальт, що дозволяє більш комфортно та безпечно перебувати на сонці.
Переваги:
- Класичний дизайн
- Удароміцний пластик
- Зносостійкі металеві петлі на окулярах.
------
Оптом можна замовляти різні кольори окулярів, які є, тобто. щоб отримати оптову ціну не обов'язково замовляти 5-10-20 штук одного кольору, можна взяти трохи червоних, синіх, зелених і т.д. Для такого замовлення просто напишіть нам:)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UAC |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Різні кольори |
| Колір | Різні кольори |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 134 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 28 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



